حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بسته بندی زیبا

بسته بندی زیبا

بسته بندی زیبا

بسته بندی زیبا دیگر خدمتی است که ما در وب‌سایت پرنسز برای مشتریان محترم در نظر گرفته‌ایم. عقیده ما بر این است که اگرچه مشتری با دیدن عکس محصول و بسته‌بندی اولیه آن اقدام به انتخاب و خرید کالا کرده است اما ما می‌توانیم با در نظر گرفتن یک بسته‌بندی جذاب و هیجان‌انگیز، لذت خرید را برای مشتریان دوچندان کرده و خرید کردن از وب‌سایت پرنسز را به تجربه‌ای لذت‌بخش برای این عزیزان تبدیل کنیم.

البته همان‌طور که همه می‌دانیم یک بسته‌بندی مناسب صرفاً نباید زیبا و جذاب باشد. حفظ ایمنی محصول و جلوگیری از بروز آسیب‌های مختلف در هنگام جابه‌جایی تا تحویل نهایی باید در بسته‌بندی لحاظ شده باشد. اگر بسته‌بندی محصول به صورت جداگانه نیز کاربرد داشته باشد نیز به مزیت‌های آن اضافه خواهد شد. بسته‌بندی ویژه‌ای که از جانب وب‌سایت پرنسز برای محصولات خریداری شده توسط مشتریان انجام می‌شود در کنار حفظ ایمنی زیبایی و جذابیت ویژه‌ای هم دارد. امیدواریم این خدمتی که از جانب ما برای مشتریانمان در نظر گرفته شده است، مورد پسند و قبول ایشان قرار بگیرد.

موردی که همه تولیدکنندگان و شرکت‌ها باید در مورد بسته‌بندی رعایت کنند و خریداران محترم هم باید به آن توجه کنند این است که جنس بسته‌بندی و نحوه تولید آن به گونه‌ای باشد که یا بدون آسیب به محیط‌زیست تولید شده باشد یا با کمترین میزان تخریب و آسیب به محیط‌زیست به تولید رسیده باشند. در ضمن بهتر است که تا جایی که ممکن است تولیدکنندگان، شرکت‌ها، کارگاه‌ها و کارخانه‌ها در بسته‌بندی محصولات خود از پلاستیک کمتری استفاده کنند. ما نیز در فروشگاه اینترنتی پرنسز همه سعی خود را خواهیم کرد که این موارد را در بسته‌بندی محصولات خود رعایت کرده و سعی کنیم یک بسته بندی زیبا و دوست‌دار محیط‌زیست به مشتریان ارائه دهیم. امیدواریم که بتوانیم با این خدمت تجربه‌ای جذاب به شما ارائه دهیم.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X