حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

به هر نوع تحویل فوری سفارش‌های کالا تحویل اکسپرس گفته می‌شود و ما هم در فروشگاه اینترنتی پرنسز تحویل اکسپرس را برای مشتریان و متقاضیان محترم ارائه می‌دهیم. نحوه عملکرد سیستم تحویل کالای پرنسز در این نوع از خدمات‌رسانی به مشتریان، بدین صورت است که از زمانی که مشتری جنس یا اجناس مورد نظر خود را در فروشگاه پرنسز انتخاب کرده و مراحل سفارش کالا را انجام می‌دهد، پروسه تحویل فوری آغاز می‌شود. سعی ما بر این است که از زمان پردازش نرم‌افزاری یا تلفنی سفارش مشتریان محترم تا ثبت و خروج کالا از انبار و رسیدن آن به دست سفارش‌دهنده، کمترین زمان ممکن صرف شده و در کوتاه‌ترین زمان جنس یا اجناس خریداری شده به مشتری تحویل داده شود. کل این فرآیندِ سریعِ تحویل سفارش، خدمت تحویل فوری وب‌سایت پرنسز است که سعی داریم زمان آن حداکثر در بازه زمانی ۴ ساعته باشد. البته این بازه زمانی برای سفارش‌های شهر تهران در نظر گرفته شده است و برای سفارش‌های دیگر شهرها با توجه به ارسال با تیپاکس ۴۸ ساعت و ارسال با پست پیشتاز، ۷۲ ساعت است.

این سرویس به این منظور راه‌اندازی شده است که اگر یک مشتری به صورت خیلی فوری به کالا یا کالاهایی نیاز دارد، بتواند هر چه سریع‌تر و در کمترین زمان ممکن آن‌ها را دریافت کند. برای استفاده از خدمات تحویل فوری نیاز است که مشتریان محترم هزینه این خدمت را در هنگام ثبت سفارش پرداخت کنند. البته مشتریان این امکان را دارند، همان‌طور که می‌توانند مبلغ کالای خریداری شده را در محل به همکاران ما پرداخت کنند، هزینه خدمت تحویل اکسپرس را نیز به همین طریق بپردازند.

در ضمن بهتر است که مشتریان فروشگاه اینترنتی پرنسز بدانند که چه یک محصول را خریداری کرده باشند و چه چند محصول، در نحوه تحویل فوری آن‌ها تفاوتی ایجاد نمی‌شود و ما در پرنسز این خدمت را به ایشان ارائه می‌دهیم.

در ضمن دیگر خدمتی که ارائه می‌دهیم ارسال به تمام نقاط است.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X