حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

تضمین بهترین قیمت

بهترین-قیمت

تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت را از پرنسز بخواهید. ما همیشه در وب‌سایت پرنسز تلاش داریم تا مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت محصولات را برای مشتریان محترم فراهم کنیم. برای احترام به حقوق مشتری و راحتی ایشان، در صفحه هر یک از محصولات ما در وب‌سایت پرنسز، علاوه بر تضمین قیمتی که به عزیزان داده می‌شود، مواردی مانند مشخصات ظاهری و فنی هر محصول نیز شرح داده شده است و مزایای محصولات در کنار معایبِ احتمالی به همراه عکس آن محصول نیز قرار داده شده است. این کار به منظور پاسداشت حقوق مشتری، آگاهی کامل از محصول مدنظر و احترام به حقِ انتخاب ایشان انجام می‌شود. امیدواریم که با رعایت این موارد و شفافیت در کسب و کار گامی در جهت گسترش تجارت عادلانه برداریم.

برای آن‌که بتوانیم محصولات ارائه شده را با بهترین قیمت به عرضه برسانیم سعی می‌کنیم که کالاهای ارائه شده را بدون واسطه و از طریق واردکنندگان، توزیع‌کنندگان و نمایندگی‌های اصلی تهیه کرده و واسطه‌ها را از چرخه تجارت و اعمال نفوذ بر قیمت‌گذاری حذف کنیم. در ضمن تیم تامین محصول پرنسز همیشه سعی دارد که با خرید محصولات به مقدار زیاد و قیمت عمده، بتواند کالاها را با مناسب‌ترین قیمت از خریدار دریافت کند تا در نهایت وب‌سایت ما بتواند محصولات را با بهترین قیمت به مشتریان محترم عرضه کند.

یکی از راه‌های ما برای تضمین بهترین قیمت و نگه داشتن قیمت محصولات در سطح عادلانه و مناسب برای مشتریان این است که میزان حاشیه سود خود را در پایین‌ترین حد ممکن نگه داریم. با این کار به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که این محصولات یا مشابه آن‌ها در فروشگاه‌های دیگر، نسبت به فروشگاه ما اختلاف قیمت معناداری نخواهند داشت. البته با توجه به نوسانات ارزی که بازار را تحت شعاع قرار می‌دهد ممکن است قیمت یک محصول در عرض چند روز بارها جابه‌جا شود ولی با توجه به این موضوع، ما در وب‌سایت پرنسز همچنان معتقد هستیم که باید یک تجربه راحت و لذت‌بخش را برای مشتری فراهم کرده و در هر حالتی قواعد تجارت عادلانه را رعایت کنیم.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X