حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ضمانت اصل بودن

ضمانت-اصل-بودن

ضمانت اصل بودن

ضمانت اصل بودن یک کالا اولین و مهم‌ترین تعهد ما در فروشگاه اینترنتی پرنسز است که نسبت به مشتریان محترم خود داریم. باکیفیت بودن و اصل بودن یک محصول جزو موارد مد نظر مشتری برای پرداخت هزینه و خرید یک کالا است. این اصول و موارد برای ما هم به جهت اعتبار و حفظ اعتماد مشتری بسیار مهم و ضروری هستند.

برای این‌که مشتری بتواند اصالت کالا را تشخیص دهد شیوه عملکرد فروشگاه ما بدین صورت است: در صفحه‌ای که برای هر کالا یا محصول ساخته می‌شود علاوه بر عکس محصول مشخصات ظاهری و فنی آن نیز ذکر می‌شود. ذکر مشخصات و توضیحات این صفحات همگی بر مبنای ویژگی‌های کالای مورد نظر بوده و مطلبی خلاف واقع در توضیحات درج نخواهد شد. مشتری نیز با توجه به این توضیحات و ویژگی‌ها اقدام به خرید کالا خواهد کرد. بعد از دریافت کالا توسط مشتری، اطلاعات درج شده بر روی بسته‌بندی محصول و ویژگی‌های کالا نباید مغایرتی با موارد ذکر شده در وب‌سایت داشته باشد.

همکاران تامین کالای ما در وب‌سایت پرنسز برای اینکه خدشه‌ای در اصالت محصولات و کالاهای عرضه شده توسط ما به وجود نیاید، همیشه از طریق مجاری قانونی و رسمی اقدام به تامین کالا کرده و نمایندگی‌های رسمی را قابل‌اعتمادترین مرجع برای تامین محصول و کالا می‌دانند.

برچسب‌های تولیدکننده و داشتن هولوگرام نیز یکی از موارد تضمین اصالت کالاها و محصولات است که مشتریان هنگام خرید باید به آن‌ها توجه داشته باشند. کالاهای ارائه شده توسط وب‌سایت پرنسز همگی با برچسب و هولوگرام عرضه می‌شود و ضمانت اصل بودن آن‌ها توسط ما تایید می‌شود.

یکی دیگر از راه‌هایی که خریداران می‌توانند از اصل بودن محصول اطمینان حاصل کنند این است که بارکد چاپ شده روی بسته‌بندی محصول را اسکن و یا کد آن را به شرکت سازنده ایمیل کرده تا از اصالت خرید خود مطمئن شوند.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X