حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا برای مشتریان محترم ما در فروشگاه اینترنتی پرنسز یک حق است که ما ملزم به رعایت آن هستیم. تمام سعی پرنسز بر این است که هیچ گونه ایراد یا مغایرتی در کالایی که تحویل مشتریان محترم می‌شود، وجود نداشته باشد، اما باز هم با این وجود ممکن است که برخی از مشتریان عزیز ما باشند که بنا به سلیقه یا هر مورد دیگری از خرید خود منصرف شده و خواستار این باشند که کالا را بازگشت داده و وجه پرداختی خود به وب‌سایت اینترنتی پرنسز را پس بگیرند.

ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک بیان می‌کند که در هر معامله از راه دور، مصرف‌کننده باید حداقل ۷ روز کاری وقت داشته باشد که از خرید خود انصراف دهد. قیدِ وقت داشتن به معنای داشتنِ حق از جانب مصرف‌کننده است. در ضمن مصرف‌کننده در طی فرآیندِ پس فرستادنِ سفارش و کالای خود نباید مشمول جریمه و یا حتی دلیل باشد. تنها موردی که مشتری باید برعهده بگیرد هزینه‌ی مربوط به پس فرستادن کالا به شرکتِ فروشنده است.

در برخی موارد نادر ممکن است مشتری محصولی را دریافت کند که اطلاعات درج شده بر بسته‌بندی آن با عکس محصول و بسته‌بندی آن که در وب‌سایت و صفحه فروش کالا درج شده است، مغایرت داشته باشد، در صورت رخ دادن چنین اتفاقی مشتریان عزیز باید بدون اینکه بسته‌بندی محصول را مخدوش یا باز کنند، آن را مرجوع کرده و بعد از تحویل محصول با شرکتِ فروشنده در ارتباط باشند تا کارشناسان ما مورد را بررسی کرده و اطلاعات دقیق را در اختیار ایشان قرار دهند.

در ضمن مصرف‌کنندگان باید اطلاع داشته باشند که اگر هر گونه اقدام آن‌ها در هنگام دریافت محصول، باز کردن بسته‌بندی یا استفاده از کالا، موجب آسیب رساندن به آن شود، مشمول قوانین ضمانت بازگشت کالا نشده و این موارد بر عهده مشتریان محترم است.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X