حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

پرداخت در محل

پرداخت-در-محل

پرداخت در محل

پرداخت در محل امکانی است که برای آن بخش از مشتریان محترم وب‌سایت ما فراهم شده است که تمایل دارند مبلغ کالای خریداری شده را هنگام تحویل گرفتن آن پرداخت کنند. شیوه پرداخت اینترنتی در وب‌سایت ما و دیگر وب‌سایت‌های فروشگاهی این گونه است که مشتریان بعد از انتخاب کالای مد نظر خود و نهایی کردن سفارش، می‌توانند مبلغ سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی ِ وب‌سایت پرداخت کنند. این شیوه روشی معمول و کاربردی در کسب و کارهای الکترونیک است اما در برخی موارد ممکن است که مشتریان محترم به ملزومات مورد نیاز پرداخت اینترنتی نظیر رمز دوم یا رمز پویای کارت‌های بانکی خود دسترسی نداشته باشند یا بنا بر هر دلیل دیگری مایل باشند که مبلغ سفارش خود را در محل و هنگام تحویل گرفتن کالا پرداخت کنند. برای سهولت در فرآیند خرید و جلب نظر مشتریانی که مایل به پرداخت وجه در محل هستند، راهکاری را در نظر گرفته‌ایم. آن راهکار بدین صورت است که بعد از این‌که مشتری کالای مورد نظر خود را از همکاران ما در بخش توزیع دریافت کرد، می‌تواند با استفاده از دستگاه پوزی که همراه همکاران ما هست، مبلغ سفارش خود را پرداخت کند.

در شیوه ی عملکرد کسب و کارهای اینترنتی به دلیل اینکه تمام فرآیندهای خرید، ثبت و پردازش کالا به صورت اینترنتی و سیستماتیک انجام می‌شود، پرداخت مبلغ به صورت اینترنتی، موجبِ تایید نهاییِ سفارش مشتریان شده و این سفارش‌ها به صورت خودکار در اولویت ارسال برای مصرف‌کننده قرار می‌گیرند.

با توجه به موارد ذکر شده در صورتی که یک مشتری مایل به پرداخت اینترنتی نباشد یا به ملزومات آن دسترسی نداشته باشد، می‌تواند گزینه پرداخت در محل را انتخاب کند؛ ولی باید این آگاهی را داشته باشد که اولویت ارسال در سیستم‌های اتوماتیکِ پردازش کالا با سفارشی است که مرحله پرداخت آن انجام شده و مورد تایید نهایی سیستم قرار گرفته باشد.

ارتباط با ما
تهران - چهارراه ولیعصر - برج فناوری امیرکبیر
02128428110
info@pransez.com
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X